Лични алати
Пријави се
Трага: Дома УПИСИ Уписи 2014 Конечна ранг листа - трет уписен рок - УПИСИ 2014

Конечна ранг листа - трет уписен рок - УПИСИ 2014

 


ikona_pdf КОНЕЧНА РАНГ ЛИСТА - РЕШЕНИЕ ЗА ПРИЕМ ikona_pdf- трет уписен рок -

СООПШТЕНИЕ

Запишувањето на новите студенти ќе се врши на

22.9.2014 година

на шалтерите од Службата за студентски прашања (на трети кат) во период од 11:00 до 15:00 часот.


13.00 часот, 19.09.2014 година/ Конкурсна комисија на ФЕИТ

 

Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Календар
септември
« септември 2018 »
повтсрчепесане
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930