Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Настани Отворен ден на ФЕИТ

Отворен ден на ФЕИТ

кога 22.04.2017.
од 11:00 до 14:30
Додај настан во календар вКал (vCal)
иКал (iCal)

Отворен ден на ФЕИТ

На 22 април во 11 часот, дојдете на Факултетот за електротехника и информациски технологии и дознајте, зошто ФЕИТ е вистинското место за вас!

Ве очекуваме!

od3.png