Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Настани Отворен ден на ФЕИТ

Отворен ден на ФЕИТ

кога 26.04.2014.
од 10:00 до 15:00
Додај настан во календар вКал (vCal)
иКал (iCal)

 

 

 

 

Отворен ден на ФЕИТ

На 26 април во 10 часот, дојдете на Факултетот за електротехника и информациски технологии и дознајте, зошто ФЕИТ е вистинското место за вас!

Ве очекуваме!

poster_imaj_feit.png