Лични алати
Пријави се
Трага: Дома II Циклус Тековни соопштенија за студентите Прв академски час на студентите на магистерски студии од генерацијата 2016/2017

Прв академски час на студентите на магистерски студии од генерацијата 2016/2017

кога 01.11.2016.
од 17:00 до 19:00
Додај настан во календар вКал (vCal)
иКал (iCal)

prvcasII2016programa.png