Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Центар за кариера Соопштенија од Центарот за кариера Работилница „Кариера во ЕВН“

Работилница „Кариера во ЕВН“

Објавено на 11.4.2019

Во понеделник - 15.04.2019 од 13 до 14:30 часот ЕВН ќе одржи работилница „Кариера во ЕВН“. Работилницата ќе се одржи во салата за состаноци на ФЕИТ. Се покануваат студентите од енергетските насоки да присуствуваат на настанот.

Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
јуни
« јуни 2019 »
повтсрчепесане
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930